Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.06.2012 08:16:52 

Chovatelská stanice SHIH-TZU - Tibetský Skřítek

O nás

 Všechno začalo na jaře v roce 1994, kdy jsme si domů přivezli malou roztomilou chlupatou kuličku Antejku. Okamžitě jsme propadli kouzlu plemene Shih-tzu. Šicáčci jsou ta nejmilejší stvoření na světě a nikdo z naší rodiny si už život bez šicinky nedovede představit.
V roce 1996 jsme získali mezinárodně chráněnou chovatelskou stanici Tibetský skřítek a v roce 1999 jsme odchovali naše první psí miminko. Poté, co nás opustila Antejka, tak nejen v bytě, ale i v našich srdcích, zůstalo velké prázdné místo. Dlouho jsme  nevydrželi a v polovině prosince 2006 jsme si dali ten nejkrášnější vánoční dárek, Niku.
Vzhledem k tomu, že bydlíme v paneláku, tak naši psí smečku nemůžeme moc rozšiřovat, ale kdo ví, třeba se někdy Nika dočká malé kamáradky, aby jí nebylo smutno, když je sama doma.

  
Antejka                                                                Nikinka

Moc děkujeme paní Buryové a paní Michlové za ta nejúžasnější stvoření, která nás provázela a provází den za dnem a předávají nám tolik lásky a životní energie, že ji ani nestačíme vracet.
Shih-tzu je kamarád, který je pro každou špatnost a půjde s Vámi vždy a všude, vždy Vám bude naslouchat a v jeho očích uvidíte, že Vám rozumí, bude Vás rozveselovat, když Vám bude smutno, bude Vás zahřívat v posteli během dlouhých zimních nocí. Od chvíle, kdy si tuto hromádku štěstí přinesete domů, se už nikdy nebude nudit a už nikdy nebudete sami - na blízku Vám bude Váš Miláček s velkým M.

                                                                                                 

TOPlist